Lázničky 

Nad mlýnicí jsou k dispozici pivní, solné a bylinné lázničky. Jsou určeny pro ubytované hosty i širokou veřejnost. Máte možnost okusit teplou lázeň s blahodárným účinkem pro tělo i duši ve stylově zařízených lazebnách s neopakovatelnou vůní modřínových van a přírodních silic. Některé procedury mlýnských lázniček jsou i součástí víkendových balíčků ve kterých jsou cenově zvýhodněny, jsou také mimořádně vděčným dárkem pro Vaše blízké, stačí si je včas objednat. rozmberska-lazen.jpg

Rožmberská lazebna

je zasvědcena jednomu z nejvýznamnějších českých rodů, kterým patřil i hrad stávající na ostrohu nad rybníkem a z jehož zbytků je postaven vlastní mlýn. Lazebna byla zřízena 400 let po té, co zemřel Petr Vok, poslední vladař se kterým slavní rožmberkové vymřeli. Návštěvníky jistě potěší 220 cm velká modřínová vana pro dva, která vybízí ke společné koupeli.Selská lazebna

je zřízena v selském duchu,  jsou v ní instalovany dvě modřínové vany a to buď pro jednotlivce nebo pro páry, kdy každý z páru si chce vybrat odlišnou náplň lázně.

selska-lazebna.jpglazebnik-mlynsky.png

Lazebník mlýnský

je nabídka jednotlivých koupelí kde si vybere i nejnáročnější host. Jsou připraveny ve třech cenových hladinách, vždy dle používaných ingrediencí. Některé z éterických olejů jsou oleje velmi vzácné a není jednoduché je z rostlin získat, dle toho jsou i na trhu jinak ceněné a to již od dob starých parfumerníků, kteří je používali na výrobu svých parfémů. Jedním z nejznámějších olejů je růžový olej, či olej z květů jasmínu. Do lázně užíváme nejkvalitnější éterické oleje a odvary z bylin, květů, semen a kůr dřevin. Nově jsme zařadili i možnost solné lázně, která regeneruje povrhové vrstvy pokožky a důkladně jí prokrvuje.

 

Mezi Standard bylinkové lázně patří:

Levandulové sněníuklidňující a kůži hojící lázeň, přivolávající příjemnou únavu a spánek

Divotvorná káďpovzbuzující a prokrvující lázeň se silnou vůní květu ylang-ylang

Vůně lesarelaxační lázeń podporující dýchání

Zimní hřejivá koupellázeň která díky skořici prohřeje tělo do hloubky

Letní chladivá koupellázeň vhodná po horkém dni, která mentolem ochladí povrchové receptory kůže

Mezi De luxe lázně patří ingredience ze vzácných éterických olejů, které nejsou používané ve směsi:

Jasmínováje určená pro milovníky pravého jasmínu s jeho omamnou vůní

Růžová je ideální pro pleť a dodává jí ztracnou krásu a vůni čerstvých růží

Medovámed je od nepaměti používán v řadě kosmetických přípravků pro jeho blahodárný účinek

Santlováje určna především pro muže, neboť kořeněná vůně santalového dřeva je pro muže přímo stvořená

svatojansky-sen.jpg

Svatojánský sen - lázeň Exclusive

Lázeň je složena z devatera kvítí. Tajná mlýnská receptura.  Je určena pouze pro ty, kteří si potrpí na to nejexkluzivnější, co naše lázně nabízí. Je prosycena erotikou a navozuje zajímavou atmosféru s ješte zajímavějšími myšlenkami.
Pivní káď

Je klasická lázeň s přídavkem pravého piva a pivního kvásku, která působí velmi odpočinkově a díky vitamínům napomáhá pokožce v revitalizaci.

masazni-mistnost.jpgmasazni-mistnost.jpg

Solná lázeň a Bylinková parní lázeň

se používá na tělový peeling s přísadou oleje a éterických vonných silic, mimo jiné výborně prokrvuje povrchovou strukturu kůže
Masážní místnost

je určena pro příjemné relaxační masáže a pro uvolnění zad a svalů. K masážím používáme prohřáté kvalitní oleje s přídavkem éterických olejů. V nabídce máme masáže horní poloviny těla i celotělové, kdy jejich doba trvání je 30 a 60 minut.

masazni-mistnost.jpg