Přijímáme rezervace na svatební termíny pro rok 2023.

Zajímá Vás, jestli máme volný termín, který by jste si přáli? Vyplňte tento formulář s požadovaným datem svatby a my Vám dáme vědět. :)

Potřebujete vědět, zda máme volný termín hned?

Cinkněte mlynářce 728 199 288 ;-)

Zimní pohádkové svatby na mlýně - více Zde.

martinsky-mlyn-pohadka.png

Každá svatba na našem mlýně je vždy výjímečná a nádherná. Rozhodnete-li se konat svatbu na našem mlýně svěřujete většinu starostí s přípravou svatby do našich rukou. Náš mlýn je jedinečný svým vzhledem a lokalitou. Zodpovídáme za to, že každá svatba konaná u nás bude pohádková od začátku až do konce, proto v pronájmu našeho mlýna na svatbu je obsažena většina potřebných věcí, které víme, že by jste museli zajišťovat jinde.

Na Vás bude, aby byla pohádková i následující cesta životem.

Našim hostům a svatebčanům přinášíme vysokou exkluzivutu, nádherné prostředí i samotné zázemí, které neustále zdokonalujeme. Termínů v roce, kdy se u nás může konat svatba není mnoho, proto máme ceny pevně dané a soustředíme se, aby naši hosté, kteří se rozhodli využít našich služeb a zázemí měli dokonalý servis. 

Velikost svateb na mlýně je max. 120 hostů.

Do tohoto počtu jsme Vám schopni garantovat perfektní servis o svatební hosty a zajistit ubytování nad kapacitu mlýna. 


Svatební obřad na Martinském Mlýně

Budoucí nevěsto a ženichu, chystáte se do roka a do dne udělat jeden z největších životních kroků, a to vstoupit do společné cesty životem a oddat se jeden druhému ve svazku manželském.

První krok na cestě k manželství po zásnubách bývá výběr termínu svatby a místa, kde se bude svatební obřad a následná veselka konat. Zavedou-li Vás cesty a zájem na náš Martinský Mlýn, vězte, že se nemusíte již strachovat, co vše Vás v přípravách na velký den čeká. Mnoho svateb jsme již na našem mlýně zažili a zrealizovali, budoucí manžele vším potřebným provedli, proto věřte, že provedeme hravě přípravami i samotným dnem i Vás. 

nevesta-u-rybnika.jpg

Naše svatební služby

Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním a koordinací svateb. Kdo si vybere náš mlýn, vybírá se tím také téměř bezstarostný průběh příprav. Svatebčany od počátku provázíme přípravami. Seznámíme Vás se vším, co je třeba zařídit, co zařídíme za Vás. Seznam věcí, které musí budoucí ženich s nevěstou neopomenout je dlouhý, ale tím, že svateb za život mnoho neabsolvujete, tak Vás některé položky mohou v průběhu překvapit. U nás Vás žádné překvapení nečeká, protože Vás se vším, co je třeba do svatby zařídit, seznámíme první den naší společné cesty. Povedeme Vás až k datu svatbu, dál již půjdete sami a my budeme rádi, když Vás cesta zavede často zpět k nám a společně zavzpomínáme.

Svatební hostina

Svatební hostinu připravujeme a koordinujeme. S nastávajícími novomanželi si upřesníme výzdobu a svatební tabuli, následně mohou pustit starosti s těmito přípravami z hlavy a soustředit se na jiné důležité věci, které je s přípravou na životní den čekají.

Svatební hostina, večeře formou rautu i konečná snídaně není součástí pronájmu prostor Martinského mlýna, ale je součástí svatebního balíčku, jehož přesnou specifikaci procházíme s každým zájemcem o prostory našeho mlýna.

Svatební ceník - pronájem mlýna

Pronájem může zahrnovat:Cena:                                   
Pronájem celého areálu
Špýchar - sál, terasa, patro (včetně nábytku)
Špýchar - ubytování (30 lůžek, včetně snídaně)
Ubytování ve Mlýně (20 lůžek, včetně snídaně)
+ 2 lůžka svatební pokoj pro novomanžele
od 55.000,-Pro přesnou kalkulaci nám zavolejte či napište.

Je-li pro Vás cena nájmu akceptovatelná a líbí se Vám náš mlýn, musíte se přijet minimálně jedenkrát podívat osobně. Na vlastní oči poznáte kouzlo našeho mlýna. Zavolejte do domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 

Možnosti mlýnského areálu jsou celkem rozsáhlé.

Areál obsahuje:

VLASTNÍ MLÝN jehož součástí je

- Mlýnice z roku 1859 v krásném zemitém stylu s dominantou staročeské pece, s výhledem na mlýnské kolo a mlýnským ochozem, jejíž kapacita je maximáně 45 osob.

- Mlýnský dvůr s posezením

- Mlýnská terasa na hrázi

- Mlýnské stylové pokoje s kapacitou 20 osob

ŠPÝCHAR jehož součástí je

- Sál pro 100 osob v odlehčeném stylu připomínající francouzký venkov

- Ubytování pro 30 osob převážně ve dvoulůžkových pokojích se společným sociální zařízením

- Zahrádka s venkovním posezením


Průběh stavby Špýcharu ZDE

Mlýn nabízí mnoho variant a kombinací. Lze si pronajmout jeho jednotlivé bloky, které jsou rozděleny na vlastní mlýn (včetně ubytovací kapacity), celý Špýchar (včetně ubytovací kapacity), sál Špýcharu bez ubytovací kapacity a samotná ubytovací kapacita Špýcharu. Lze si pronajmout jenom Špýchar, ovšem jako celek i s ubytovací kapacitou. K pronájmu je i celý areál, ale tam není možnost kratšího pronájmu než na dva dny, důvodem je jeho nepoužitelnost pro další zájemce, neboť jej nelze v jednodenním provozu připravit v odpovídající kvalitě.

Areál si lze jako celek pronajmout i včetně kuchyně a baru, tedy připravený pro jiný catering než mlýnský. Cena pronájmu kuchyně a baru je za příplatek 49.000,- k ceně. Úklid prostor provádí pronajímatel. Nájemce pak nad rámec této částky zodpovídá za veškeré zařízení mlýna, které mu bylo svěřeno. K vyrovnání případných ztrát je složena jinak vratná kauce 50.000,- .K dispozici po celou dobu tohoto typu nájmu je správce objektu.

Kompletní svatební plán a ceník, jehož základy jsou pevně dány, stejně jako jsou pevné kamenné základy našeho mlýna, si detailně prostudujeme společně u mlýnské pece. 

Videoprezentace našeho mlýna

Zavolejte pro domluvení termínu Vaší návštěvy u nás na mlýně, kde probereme podrobněji Vaše představy a naše možnosti. Představíme Vám i možnosti svatby na klíč, kdy se o nic nemusíte starat a my zařídíme a připravíme vše za Vás. 

DÁREK BUDOUCÍM NOVOMAMŽELŮM

Každý svatební pár, od léta páně 2017, od nás dostane rok od svatby na Martinském mlýně Dárkový manželský poukaz. Manžel s manželkou si budou moci naplánovat opět cestu k nám a znovu v myšlenkách prožít jejich nejkrásnější den na místě, kde byla zpečetěna jejich společná cesta životem.

Jediné, co musíte naši milí svatebčané udělat je, že se nám rok od vašeho kouzelného svatebního dne u nás na mlýně, emailem, telefonicky nebo poštovní holubicí ozvete. Že se máte stále rádi nám čestným slovem stvrdíte a pak možná od nás, když vám vaše slova uvěříme, dárkový poukaz dostanete. 

Foto ze svateb na mlýně

Věřte nám, že svatební fotky z prostředí našeho mlýna Vám vždy vyvolají silné emoce a krásné vzpomínky na Váš životní den. V našem balíčku máte obsaženého fotografa, který Vám nafotí fotky s mlýnem a jeho krásami, protože mlýn velmi dobře zná a ví jak základní balíček fotek Vás na mlýně (25-30 fotografií) nafotit. Na další fotografie můžete využít fotografa svého pokud nebudete chtít využít služby našeho fotografa nejen na základní balíček fotek, ale i na celý svatební den. 

ukazka-svatebnich-fotek.jpg

Kontakt a rezervace termínu

Líbí se Vám náš mlýn a přejete si, aby byl na počátku Vaší společné životní cesty a krásnou vzpomínkou?

Přejděte na náš formulář určený přímo k poptávce volného termínu na svatbu, vyplňte datum, na které plánujete svůj svatební den a my Vám v co nejkratší době odpovíme, zda je Vámi poptávaný termín volný.

Poptávkový formulář ZDE

REZERVACE A BLIŽŠÍ INFORMACE VÁM PODÁME PO TELEFONU: 728 199 288

Videoprezentace stylových pokojů
Poptávka svatebního termínu

Zadejte údaje potřebné k poptání termínu.
Odesláním formuláře nevzniká automaticky rezervace. Ta je platná až po potvrzení z naší strany.